Интернет магазин мобильного 4G/3G-CDMA интернета в Украине
Установка CDMA антенны

Установка CDMA антенны

Установка CDMA антенны – 1.0 out of 5 based on 1 vote
Багато виробників будь-яких CDMA антен для 3G модемов в першу чергу турбуються про якісне і ефективне виробі.
Але чомусь мало хто думає про простих споживачах , до яких ці антени потрапляють і більшість з яких не знайомі з основами радіотехніки . І починаються питання : Що робити ? Куди підключати кабель? Ну немає необхідності простим людям знати основи НВЧ техніки. У них повно своїх клопотів і турбот. Їм просто необхідно поставити антену і користуватися інтернетом .
Я вирішив допомогти їм у цій справі . Подивимося , як правильно підключити адаптер 3G до антени.
Отже, що всередині чорної коробки розташованої на антені ?
У антенах зазвичай там розміщується сімметрірующее пристрій – високочастотний узкополосний трансформатор (доріжки на платі) , роль якого полягає в тому , щоб правильно погодити хвильовий опір антени ” хвильовий канал” з петлевим вібратором ( 240-300 Ом) , з хвильовим опором кабелю ( 50 Ом ) .
Беремо кабель 75 Ом ( втрати на неузгодженість 3-5% – мізер , по-порівнянні з великими втратами в “правильному ” кабелі 50 Ом RG58 ) . Ну немає у нас просто хорошого, якісного , головне дешевого кабелю 50 Ом RG58 .
Обробляємо акуратно кабель. Прибираємо фольгу. Вставляємо оброблений кабель в спеціальне кріплення на платі узгоджувального пристрою .
Щільно притискаємо кріпильним хомутом обплетення кабелю до плати , загинаємо і добре прикручуємо центральний провідник для забезпечення механічної міцності ( від випадкових висмикувань кабелю) кріплення.
Дивимося уважно , щоб провідники обплетення не зачіпати центральний провідник кабелю , інакше працювати не буде ( коротке замикання) .
Акуратно закриваємо пластикову кришку. Можна промазати периметр коробки герметиком , але як правило . якщо все зробити правильно , то вологу всередину не потрапить.
Антена готова до встановлення.


0 Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
×