Интернет магазин мобильного 4G/3G-CDMA интернета в Украине
Слияние Интертелеком и CDMA UA

Слияние Интертелеком и CDMA UA

Слияние Интертелеком и CDMA UA – 4.0 out of 5 based on 1 vote

Несподіване об’єднання (злиття, поглинання?) двох видатних операторів CDMA зв’язку трохи шокувало усіх, хто має відношення до цього ринку.
Ну розмови, звичайно, були і раніше. Але все крутилося саме навкруги об’єднання мереж двох операторів. Останні події в корені відрізняються від того, що планувалося операторами і чого чекали усі інші.
Невідомо(простому смертному), що ж сталося насправді, але факт в наявності – замість двох операторів буде один.
А оскільки їх було всього три(не вважатимемо Велтон і ITC різними операторами), то можна сказати, що відбувається монополізація цього ринку.
З одного боку це, звичайно, не зовсім добре. Оскільки монополіст грає вже за своїми правилами і вони, ці правила не завжди вигідні кінцевому споживачеві.
З іншого боку – об’єднання мереж CDMA UA і Интертелекома збільшить зону покриття і якість мережі, що дуже добре. А також, що може у результаті і виявилося вирішальним чинником об’єднання, посилить позицію в протистоянні з GSM операторами в сегменті безпровідного Інтернету, зокрема. Але ось тільки як це реалізовуватиметься?
 
Абонентські термінали налаштовані на різні мережі. І тут у операторів є два шляхи. Перший – перепрограмувати устаткування абонентів, другий – провести об’єднання мереж на рівні базових станцій і свого комутаційного устаткування. Для оператора другий шлях складніший, для кінцевих споживачів послуги – простіше.
Озираючись на досвід минулих злиття-поглинань, можна сказати, що без коригування prl файлів телефонів, модемів, терміналів CDMA обійтися буде складно.
Говорячи звичною мовою – необхідно буде відвідати оператора або дилера зі своїм телефоном-модемом для його перепрограммации, що б він коректно працював в новій об’єднаній мережі. (Вже зараз, наприклад, модеми оператора CDMA UA працюють, використовуючи нову prl Интертелекома. Не скрізь, звичайно, але в Києві і в Криму таке є – їздили, знаємо.)
Можливо, також, буде запропоновано підписати додаткову угоду.
Який той час все залишиться по-старому. Наскільки довго – залежить від оперативності технічної служби Интертелекома.
 
Але ці технічні питання, я упевнений, оператори вже десь продумали і рішення є. А ось яке це буде рішення – дуже скоро ми дізнаємося.
За тією офіційною інформацією, яка зараз є, існуючі абоненти залишаться на своїх тарифних планах.
А ось нові підключення можливі будуть тільки на ” голосові” тарифні плани, тобто з прямими номерами. Це тарифи “Простої” з абонплатою 33 грн і “Раціональний” за 44 грн в місяць. І все.  Лінійка інтернет тарифів оператора UA закрита для підключення. А це і “Безлимитный день”, який дозволяв користуватися необмеженим доступом в Мережу за 7 грн в течії доби і лінійку “Супер 3G 50, 75, 100”, ну і ряд інших.
Виходячи з вищевикладеного, можна сказати, що усі підключені пакети оператора (що був?) CDMA UA житимуть.
Деякі сумніви виникають із приводу безлимитного пакету “7 гривен в день”(“Безлимитный день”).
Будь-який безлимит – це навантаження на мережу оператора безпровідного інтернету, особливістю якого є обмежена пропускна спроможність інформації в одиницю часу. Нові технології, такі як REV.B+, звичайно розсовують ці межі, та ось тільки безлимитом можна ” посадити” будь-яку мережу, саму просунуту.

0 Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
×