Интернет магазин мобильного 4G/3G-CDMA интернета в Украине
Швидкість беспроводного інтернету у Москві

Швидкість беспроводного інтернету у Москві

Найкраща середня швидкість беспроводной интернет в Москві у «Мегафон», тоді як самим повільним виявився «Скай Лінк», порахували дослідники. У той же час у «Скай Линка» найбільша зона покрытие 3G, найменша – у «Вимпелкому».

Агентство Telecomdaily представило результати тестування роботи мереж мобильный интернет передачі даних в Москві і області. Тестування проводилися на спеціально обладнаному автомобілі, що рухався зі швидкістю 33 км / ч.

Заміри здійснювались вимірювальним комплексом Tems Investiagation, для UMTS-операторів – «Вимпелком», МТС, «Мегафон» – використовувалися модеми Huawei з підтримкою технології HSPA +, для «Скай Лінк» – модем Sierra. Також тестувався і WiMAX-оператор Yota з використанням usb модему Samsung і комплексу X-call. Якісні показники визначалися шляхом завантаження файлу розміром 10 МБ з сайту Mail.ru.

У Москві найбільшу середню швидкість 3g интернет показала мережа «Мегафон» – 3 Мбіт / с. На другому місці за цим показником МТС зі швидкістю 2,1 Мбіт / с, на третьому – Yota (1,9 Мбіт / с). Замикають п’ятірку «Вимпелком» (1,7 Мбіт / с) і «Скай Лінк» (0,5 Мбіт / с).

По іншому розподілилися місця при порівнянні максимальної швидкості. На першому місці Yota з 10Мбіт / с, на другому – «Мегафон» з 7 Мбіт / с, на третьому місці «Вимпелком» – 5,2 Мбіт / с, на четвертому МТС – 4,6 Мбіт / с. На п’ятому місці, як і при порівнянні по середній швидкості, виявився «Скай Лінк»: мережа оператора максимум надає 2,7 Мбіт / с.

Такі дані визначаються, в першу чергу, технологічними особливостями операторів. Мережі МТС і «Мегафона» підтримують технологію UMTS в релізі HSPA + з максимально можливою швидкістю 21,6 Мбіт / с. У «Вимпелкому» попередній реліз UMTS – HSPA з максимальною швидкістю 14,4 Мбіт / с. «Скай Лінк» використовує стандарт cdma 3 G модем 2000 з підтримкою технології EvDo Rev.a, яка дозволять досягати швидкостей до 3,1 Мбіт / с.

У Yota технологія WiMAX 802.16.e з піковою швидкістю 10Мбіт / с. Технічний директор Yota Ігор Мілаєв відзначає, що на тестових зразках в R & D центрі досягаються ще більші швидкості – до 14Мбіт / с.

0 Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
×