Интернет магазин мобильного 4G/3G-CDMA интернета в Украине
Обзор 3G WiFi роутеров

Обзор 3G WiFi роутеров

На мій погляд це наймініатюрніший представник в своєму класі пристроїв. Володіє підвищеною чутливістю Антени, яка вбудована в корпус, завдяки цьому швидкість і якість зв’язку з інтернетом залишається на високому, недосяжному для конкурентів рівні. Так само в пристрої представлена інноваційна технологія від компанії Novatel – Novaspeed.

Принцип роботи простий: у пристрої є 3g – CDMA модем, здатний працювати в мережах Peoplenet, CDMA Ukraine і Інтертелеком. Він приймає сигнал від мережі стільникового оператора і роздає його по мережі Wifi через вбудований всередину пристрою модуль Wifi. Ви просто натискуєте кнопку і пристрій автоматично починає працювати, приймати сигнал і роздавати його по Wifi.

3g WiFi модем WiFi роутер так само є повноцінним роутер з точкою доступу Wifi, який підтримує фільтрацію MAC адрес, кидок портів, зміни типа шифрування Wifi – мережі.

Характеристики:
– підключення до 10 Wi-fi пристроїв одночасно в радіусі 10 м.
– батарея, що перезаряджається, Li-ion, що дозволяє забезпечити до 4-8 годин роботи, – – при підключенні одного Wi-fi пристрою.
– вбудована антена CDMA з покращуваними характеристиками
– вбудована антена Wi-fi
– microusb порт
– можливість підключення зовнішньої антени

На мій погляд це наймініатюрніший передставник в своєму класі прістроїв Володіє підвіщеною чутливістю антени яка вбудована в корпус завдяки цьому швидкість і якість зв’язку з інтернетом залишається на високому, недосяжному для конкурентів рівні.

0 Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
×