Интернет магазин мобильного 4G/3G-CDMA интернета в Украине
Что такое 3G?

Что такое 3G?

3G означає (третє покоління, в оригіналі звучить як 3 Generation) це означає перехід на наступний рівень швидкісних рубежів і характеризується більш якісної і високошвидкісний передачею даних і понад потужними магістральними каналами пакетних даних. Обговорюючи 3G ми йдеться про радіоканалі, який виробляє частотну смугу зв’язку між модемом і мережею.

Так само не моловажнимі особливостями 3G є магістральний або опорний канал, також методи надання а так само створення послуг зв’язку.

Не так давно не маложажной особливістю було створення і розвиток голосового каналу, який визначав вдосконалення мобільних технологій, був розвиток голосового тракту. Але останні розробки та новшенства у сфері передачі цифрових даних, беручи в облік EDGE і GPRS, а так само наступний крок до стандартів WCDMA, UMTS дає можливість операторам надавати новий ряд бездротових послуг, таких як перегляд Web сторінок, листівок, доступ до соц мереж та інші.

Сучасні мережі 2G є платформою для реалізації технології 3G.

HSDPA це формат 3G, який винайшли з подачі Європейського Інституту Стандартизації Телекомунікацій ETSI. Він зроблений на базі стандарту GSM і у нього є всі шанси стати найбільш глобальним зв’язком.

Так само в 3G мережах часто використовуються cdma модеми.

0 Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
×